KONTAKT NA NÁS

Koordinátor prevencie sociálno-patologických javov: Mgr. Oľga Felcanová

Dôležité telefónne čísla

Plán činnosti na školský rok 2008/09

Okrem menovaných podujatí naša škola využije aj príležitostné ponuky koncertov, a tematicky zameraných aktivít, ktoré by mohli byť vhodným doplnkom preventívnej činnosti na našej škole. Ponúkame aj bohatú a pestrú škálu záujmových krúžkov, ktoré sú tiež vhodnou preventívnou činnosťou našich detí.

Základným cieľom práce koordinátora prevencie sociálno-patologických javov je motivovať žiakov k zmysluplnému využívaniu voľného času, pestovať v nich zmysel pre zodpovednosť za svoje konanie a zlepšovať medziľudské vzťahy medzi žiakmi, pedagógmi a rodičmi.

Uskutočnené preventívne činnosti na našej škole v školskom roku 2007/2008

Okrem spomínaných činností má škola bohatú ponuku záujmových krúžkov, športových podujatí a súťaží, ktoré majú tiež preventívny charakter. Žiaci sa v nich môžu bezplatne realizovať a tak zmysluplne a aktívne využívať svoj voľný čas.

Prieskum