KONTAKT NA NÁS

JEDÁLNY LÍSTOK

Výška stravného v ŠJ:

Stravníci sa z obeda odhlasujú denne do 7.00 hod. ráno,

Označovanie alergénov na jedálnych lístkoch v zariadeniach školského stravovania/pdf/

Bezlepková strava

Od januára 2010 majú možnosť žiaci našej školy, ktorí majú bezlepkovú diétu stravovať sa v našej školskej jedálni. Žiaci, ktorí majú záujem sa musia zahlásiť u pani vedúcej ŠJ.

Mliečna Liga

Od 1.10.2009 je naša školská jedáleň zapojená do školskej mliečnej ligy. Školská mliečna liga je celoslovenský neziskový projekt spoločnosti DANONE pre materské, základné a stredné školy na Slovensku, v spolupráci s Ministerstvom školstva SR, podporený Ústavom verejného zdravotníctva SR a Hlavným hygienikom SR. Je pripravený s cieľom dlhodobej výchovy detí k zdravému životnému štýlu, zvýšeniu nedostatočnej spotreby mliečnych výrobkov u detí. Naše deti budú k obedu dostávať mliečny doplnok vo forme:

Mliečna desiata:

Od 1.09.2009 bude na našej škole automat na mliečnu desiatu, kde bude výber z troch druhov mliek:

Záujemcovia o mliečnu desiatu si vyžiadajú v školskej výdajni alebo v kancelárii vedúcej ŠJ poštovú poukážku na školské mlieko. Po zaplatení dostane dieťa mliečnu kartu výmenou za ústrižok poštovej poukážky.

Cena jednej mliečnej karty – 20 kusov mliek, je 5 €/150 Sk.