DIVADELNÝ KRÚŽOK

SCÉNICKÁ ŽATVA 2008

TAJOMNÝ HIPPOPOTAMUS

FOTOGALÉRIA

Deti z divadelného krúžku našej školy sa v minulom školskom roku usilovne pripravovali a nacvičovali dramatizáciu klasickej ľudovej rozprávky ,, Soľ nad zlato“. Svoje herecké schopnosti potom predviedli svojim mladším spolužiakom aj rodičom na konci školského roku.

Keďže na predstaveniach zožali veľký úspech, boli pozvaní aj na tohtoročný 86. ročník súťaží slovenských divadelných súborov ,, Scénická žatva“ a 28. augusta 2008 reprezentovali našu školu pred martinským obecenstvom na Divadelnom námestí v Martine, Aj tu získali veľký záujem a pozornosť malých divákov a silný potlesk.

Nebolo to však ich prvé vystúpenie pred martinskou verejnosťou, nakoľko s uznaním a aplauzom sa stretli už aj vlani na Scénickej žatve, kde vystupovali s rozprávkou "Tajomný hippopotamus".

M. Miháliková – ved. divad. krúžku