BESEDA S MILANOM IGOROM CHOVANOM

O tom, že vďaka výbornej spolupráci našej školy s Turčianskou knižnicou už navštívil našu školu nejeden spisovateľ, vedia všetky deti ktoré sa zúčastnili zaujímavých besied s pútavým programom, o ktorý sa pričinili v značnej miere hlavne oni samotné.

V rámci projektu "Tvorcovia kníh medzi deťmi",zameraného na podporu a motiváciu čítania detí so zameraním na slovenskú pôvodnú tvorbu k nám zavítal 15.11.2007 spisovateľ Milan Igor Chovan. So spoločného stretnutia si nevšedne milé spomienky rozhodne neodniesli len deti. Veď bábovka ktorú deti už deň vopred vlastnoručne upiekli a obdarovali ňou pána spisovateľa,ktorá v rámci humorne ladeného programu perfektne zapadla do scenára a prehľadu tvorby hosťa,rozhodne prispela k nevšednému zážitku samotného pána spisovateľa. A na také zážitky sa skutočne len tak rýchlo nezabúda...

DagJ